Strona główna

Porady i propozycje na wieczór panieński, nie tylko w Szczecinie

Jak zorganizować alternatywny wieczór panieński

Chcesz zaskoczyć przyszłą Pannę Młodą?

Zatem czytaj dalej!

 

Zorganizowanie wieczoru panieńskiego nie należy do prostych wyzwań jak się może wydawać, wręcz przeciwnie jest to czasochłonne zadanie a dobra organizacja jest kluczową kwestią.

Zabawny, pełen przygód i ekstrawagancji dzień, pełen niespodzianek i transgresji, relaksu i intymności. Wieczór panieński to rytuał przejścia przed ślubem, którego przyszła żona nie może absolutnie uniknąć. Pożegnanie panieńskie jest przyjęciem bliskich przyjaciółek, gdzie obecność dobrego jedzenia, śmiechu jest koniecznością.

Najważniejsze jest to aby kierować się zainteresowaniami przyszłej panny młodej, to zdecydowanie ona jest najważniejsza a uczestniczki powinny zadbać o jej jak najlepsze samopoczucie.

Kolejna zasada to planowanie wieczoru tylko przez jedną osobę, ale nie znaczy że jedna osoba powinna wszystko brać na siebie. Natomiast ważne jest aby jedna osoba delegowała zadania reszcie uczestniczek, wtedy wszystkie sprawy dotyczące imprezy zostaną szybko i łatwo zamknięte.

Podczas organizowania przyjaciółce ostatniego wieczoru jako „singielka”, należy też brać pod uwagę charakter oraz zainteresowania przyszłej panny młodej tak aby impreza byłą zorganizowana dla niej ”na miarę”.

Co zatem zorganizować na ten wyjątkowy wieczór kiedy standardowe konkursy, striptiz i zabawy powiązane z erotyką nie entuzjazmują Cię?

Na tym blogu znajdziesz kilka pomysłów dzięki którym dobra zabawa jest naprawdę gwarantowana.